Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Супер корова

Ці квести є розробкою компанії Алавар. На світ цей мультик з'явився ще в 2007 році і був віднесений до казуального жанру, тобто на кожен день. Цікаво, що творці оцінили свої витрати на створення вигляді годинника, а як обсягів поглинених продуктів. Так, вони стверджують, що при підготовці до релізу було випито 54 літри томатного соку, 140л мінералки, 4 пляшки шампанського, а також, не повірите, 477л чаю.

Сюжет мультика дуже яскравий і захоплюючий. З в'язниці збігає божевільний професор з прізвищем Дуріарті. Він поселяється в Сонячній Долині, і починає втілювати в життя свої експерименти, які не встиг здійснити до ув'язнення. Вчений хоче перетворити все населення в живих мерців, тобто в зомбі. Жертви лиходія в паніці, вони втратили всяку надію на порятунок, але тут на виручку приходить сільська доярка.

Супер Корова, ігри з якою можна в даному розділі, розуміє, що перемогти Дуріарті буде ой як непросто. Попереду рогату чекає велика кількість випробувань, адже у професора є ціла армія помічників. Рогатої доведеться битися зі смертоносними равликами, кротами, собаками, осами, воронами, жабами, павуками і з купою інших небезпечних істот.

Також на шляху їй зустрінуться граблі, лід, вогонь і безліч інших перешкод. Але ми впевнені, що з вашою допомогою Супер Корова зможе здолати ворога, і разом з нею ви врятуєте жителів рівнини від злого доктора.

.
Ігри з мультфільмів