Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Супермен

«Це птах?.. Це літак?.. Це Супермен!!!» Так, ви не помилилися. Перед вами гри Супермен. Вони розповідають нам про самого улюбленого борця за справедливість сучасності, історія якого почалася в 1933 році, коли студенти з Клівленда створили його ескіз. З тих пір пройшло чимало часу, але популярність криптонианца з надзвичайними вміннями не згасла, а армія його фанатів тільки збільшується.

Комікси, фільми, серіали, мультфільми про Супермена - все це оповідає нам про загадкового героя, який ховається під виглядом звичайного людини по імені Кларк Кент, все це історії про одного персонажа, його можливості і добрих справах, які він здійснює для людства, все це неймовірні і захоплюючі дух пригоди.

Синій костюм, червоний плащ і знаменита буква «S» на грудях – ви вже знаєте, про кого йде мова. Кожен день Superman допомагає людям, рятує їх від життєвих проблем і фантастичних катастроф, береже мир і спокій усієї планети. Образ надлюдини створювався десятками років для того, щоб у своєму досконалому вигляді радувати як маленьких, так і дорослих шанувальників засновника Ліги Справедливості.

Відкрийте в собі таємні унікальні здібності! Ваші завдання на найближчий час битися зі злом, вчитися літати, піднімати величезні ноші, спопеляти поглядом-лазером, рятувати людей і перемагати лиходіїв! Дізнайтеся, чи вистачить у вас сил, витримки та енергії для всього цього? Станьте справжнім супер мужиком наших днів!

.
Ігри з мультфільмів