Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

грати Суші кіт

Гра Суші кіт – відмінний варіант відпочити від нудного навчання або виснажливого робочого дня. До того ж, розвага розраховане на розвиток розумових здібностей. Для завершення місії не вистачить простого клацання мишкою – доведеться гарненько помізкувати над тактикою. Яка ж головна мета? Ви візьміть шефство над вусатим смугастим, які вирушають на полювання за суші. За сюжетом геймплея підбирати потрібно виключно суші, а не інші їстівні і не дуже припаси, так що кроки ретельно продумуйте. Ваш підопічний постійно голодний, і буде тріскати будь-який предмет, що зустрічається по дорозі.

Намагайтеся не допускати цього. Якщо звір переконливо розтовстіє, ви потрапите в топ. Потіха сприяє тренуванню навичок мислення, так що відноситься до класифікації логічних задачок. Першочергове завдання – уважно розглянути оточення, і лише після цієї процедури запускати кота. Флешка задумана не тільки для розваги, але і для вдосконалення просторових відчуттів і окоміру. Планування напрямку і сили польоту тварини в зону з великою кількістю «смачненького» вимагає точних розрахунків. Не забувайте – вихованець не повинен голодувати, хоча здається, що відчуття ситості йому зовсім незнайоме.

Ще одна особливість забави: постарайтеся направити вихованця прямо в ящик. Таким чином ви подвоїте або утроите зароблені бали. У лівому куті екрана відображається кількість спроб, якими можна скористатися для перемоги в рівні. Використовуйте кожну з максимальною користю, прагнете поглинути ту що побільше . У грі Суші кіт передбачені і перешкоди – палички, з-за яких пухнастий герой буде перекидатися або подбрасываться. Вони не дають страждальцю спокійно досягти прожитку.

Квест втягує в процес як молодше покоління, так і дорослих, відсуваючи своєю захопливістю домашню метушню на другий план. Розвага виховає посидючість і втихомирити надто активну дітвору. Направляються дії мишкою – персонаж активізується простим кліком. На шляху до ласощів мурлыку очікують різноманітні перешкоди, подолати які без допомоги у нього не виходить. Відкриємо маленьку таємницю: якщо відгодувати кота до істотних розмірів, його вийде продати, причому вигідно! Незвичайна яскрава графіка і забавне музичний супровід в грі Суші кіт піднімуть настрій і повеселять вас на дозвіллі!

.
Ігри з мультфільмів