Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Свинка Пеппа

У нашому світі чимало кумедних і цікавих тварин, і поросята без сумніву відносяться до їх числа. Варто тільки подивитися на їх рожеві тушки, круглі п'яточки, хвостики бубликом, так хочеться відразу підійти і обійняти. Яка дівчинка відмовиться по забиватися з свинкою Пеппой, тільки от навряд чи батьки куплять їй такого вихованця. Але ж так не терпиться нарядити дитину в милі сукні, вирушить з нею на прогулянку або в магазин. Радує, що є не тільки чудові мультики, але і ігри свинка Пеппа, з їх допомогою можна проводити час у компанії улюблених звірят коли завгодно і скільки завгодно.

до Речі, може бути, ти помітив, що peppa pig (оригінальна назва) вже давно користуються популярністю. Так що нам варто подякувати компанії Entertainment One UK Ltd, за те, що вони придумали такого чарівного персонажа. Ця дивачка викликала інтерес у хлопців і дівчат з різних країн, дітки із задоволенням слухають її історії і беруть участь. До речі, інші члени дружної сім'ї з гри свинка Пеппа теж із задоволенням приєднуються до всіляких забав. Тому ти познайомишся з батьками Свинки Пеппы та її молодшим братом Джорджем. Саме разом з ним вона і влаштовує самі круті розваги в мультику.

Так що якщо ти без розуму від цієї особи, тоді швидше приєднуйся до неї, повір гри свинка Пеппа приносять одне задоволення. Вона ще та затейница і фантазерка і з кожним днем прагне завойовувати все нові простори в мережі, здобувати друзів і шанувальників. Робить Пеппа це з легкістю, так як під її чарівність потрапити дуже просто.

Варто тільки раз поглянути в добрі очі героїні і почути її смішне «хрю-хрю» і відразу хочеться реготати. Повір, з цієї озорницей гарний настрій тебе не покине!

Персонажі ігор Свинка Пеппа

  • Свинка Пепа - порося кокетка, товариська і допитлива. Завжди допомагає матусі і піклуватися про молодшого брата. У героїні багато захоплень та інтересів. Обожнює проводити час у колі сім'ї, влаштовувати веселі заходи. Відвідує дитячий садок, з однолітками привітна, частенько придумує класні квести.
  • Джордж – молодшенький в сімейці, ходить хвостиком за старшою сестричкою. Хороший, лагідний син, усе в ньому душі не сподіваються, старички в тому числі. Активний малюк ніколи не відмовляється від рухомих змагань, влаштовуються хлопцям постарше. Схоплює миттєво нову інформацію, швидко обзаводиться власним досвідом.
  • Папа – представительны чоловік з розумним виглядом в окулярах. Дорожить семейнным затишком і благополуччям, не проти пофілософствувати. Відрізняється педантизмом, наводить будинку порядок і взагалі, зразково показовий чоловік. Вільні хвилинки намагається присвячувати дітям, дружині та іншим домочадцями. Вміє організовувати веселі вечори, а ще професійно стрибає в калюжу.
  • Мама – старанно і з любов'ю займається виховання чад. В іграх Свинка Пеппа і Джорж навчаються під її керівництвом манер і правил поведінки. Дамочка добра, з усіма знаходить спільну мову і вирішує будь-яку проблему, не пасуючи. Відступати і боятися – не в її стилі. Не відмовиться політати на літаку, виконати кілька трюків, як камікадзе. До всіх оточуючих відноситься з терпінням і повагою, не терпить зради і підлих вчинків.
  • Дідусь з Бабусею живуть неподалік, часто відвідують онуку в іграх свинка Пеппа і приймають внучат в гості. Ласку і тепло вони дарують маленьким діточкам, ставляться до них шанобливо. Дідусь вільні години присвячує городних справах, його пристрасть - копатися в землі, він намагається дітвору долучити до свого хобі. У нього є невеликий локомотив, у якого навіть ім'я є - Гертруда.

    Своїми успіхами дідок пишається, деколи може побурчати з приводу, але недовго. З бабусею у них скандалів не бувають, рідкісні забавні сварки чи суперечки. Бабуся з не меншим завзяттям опікується онуку, доглядає за підростаючої панянкою і її невгамовним братиком. Чудово готує, пригощає своїми смачними стравами і не скупитися. Завжди поливається духами, роздає поради і настанови, щоб відчувати себе незамінною.

Сімейство не рівно дихає до бруду, пострибати в ній – справа свята. Великі калюжі зі свіжої брудом – ідеально підходять для веселощів. У них можна стрибати, скакати, настрій від таких справ піднімається на раз-два. Спробуй себе в такому незвичному для людей занятті, осчастливь калюжку своєю присутністю. Запах у грязюкою м'який, бажаєш обмазатися нею і сидіти так, поки не набридне? Це просто блаженство, ні з чим його не порівняти.

.
Ігри з мультфільмів