Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Тачки Маквин

Перед Вами відкривається захоплюючий світ нескінченних перегонів і швидкості, які Вас супроводить всіма улюблений персонаж-гонщик з мультика Тачки - Блискавка Маквин! Маса пригод завоює кожного, хто хоча б раз мріяв опинитися в центрі цього вируючого події. Навіть ті, хто зі сторони спостерігають за цим видовищем не зможуть втриматися і обов'язково спалахнуть ідей обігнати всіх своїх суперників в цій грі. І звичайно ж, досягти головного результату, стати абсолютним чемпіоном за картатій смугою в кінці траси.

А для тих, хто хоче провести дозвілля в тиші, передбачені більш спокійні і розслаблюючі розмальовки, загадки і головоломки, які будь-хто може пройти на нашому сайті.

Ігри тачки маквин - це пригоди, де всі події розвиваються зі швидкістю спортивного автомобіля. Та й сама, їх історія закрутилася точно також. Нічия відразу декількох учасників призвела до вирішення провести повторну гонку! І не де-небудь, а в Каліфорнії. З нетерпінням, наш герой підбиває всіх, як можна швидше дістатися до призначеного пункту, але його поспіх і провокує перші неприємності. Перед ним стоїть важке завдання: допомогти потерпілому, від нової магістралі, містечку Радіатор Спрінгс і при цьому встигнути на фінал Кубка!

Спеціально для самих вірних шанувальників ігор Тачки і Тачки-2, ми назбирали найкращі з всіх існуючих флешок, які допоможуть Вам відвідати світ веселощів, долаючи всі труднощі разом з Блискавкою Маквіном!

Ганяти в тачки Ви можете разом зі своїми улюбленими героями. Кожен рік, кількість шанувальників цього жанру тільки збільшується. Що штовхає розробників створювати нові ігри тачки. Маса труднощів при проходженні рівнів здатні заінтригувати і полонити навіть самого байдужого до змагань на швидкість людини. Для деяких, стане приємною несподіванкою, скільки таємниць криється всередині цієї подорожі. Завоюйте планету віртуальних гонок і авантюр мандруючи по нашому сайту!

.
Ігри з мультфільмів