Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри танки онлайн

У 90х роках, коли приставками марили всі діти, для денді була популярна гра Танки. Користувачі витрачали багато часу на просиджування біля телевізора, займаючись захистом бази, знищуючи ворожі ряди і штаби віртуального супротивника. Часи змінилися, можливостей стало більше, графіка покращилася, комп'ютери придбали потужні ресурси, нинішні бойові машини виглядають дуже реалістично і не втрачають своєї популярності.

Саме ці залізяки повністю перевернули історію збройних сил, тактика бойових дій докорінно змінилася з появою цих звірячих машин. Ігри танки дають можливість відчути себе на місці командира гусеничної машини з броньованими стінками. Багато хто із задоволенням приєднуються до глобальних битв. Ігри танки можуть похвалитися не тільки крутим графічним оформленням, а й різноманітністю техніки, вражаючим геймплеєм. Ставай частиною великої компанії шанувальників військових видовищ. Фани зі всього світу об'єднані однією пристрастю – жагою участі в запеклих баталіях.

Згідно з офіційними даними їх поява датується 1916 роком, це сталося в Англії. Саме з їх допомогою британці зуміли здобути перемогу на річці Соммі, знищивши армії кайзера. Бою не судилося відбутися, противник побачив 32 монстра солідних розмірів з металу і розбігся в паніці, не ризикуючи нападати. Саме це історична подія довело, що танки чекає велике майбутнє, вони отримають розвиток і в перспективі стануть в основу збройних сил будь-якої країни.

Після успіху англійців, французи вирішили не відставати від своїх союзників Першої світової і активізували виробництво своєї моделі – Рено FT-17, з більш легким вагою отримав дивовижний успіх. Його часто застосовували і у Другій світовій війні поляки. Досі частина особливостей Рено FT-17 використовується, вони вважаються класикою в танкобудуванні.

Минуло багато років, але ці знаряддя досі щільно входять у військову історію, майже всі армії використовують їх. Не дивно, що весь сильна стать різних віків захоплюється ними. У магазинах можна зустріти масу іграшок з пластику, заліза та інших матеріалів, їх охоче розкуповують і легка промисловість виходить солідний прибуток. Логічно, що ігри танки не менш затребувані.

Сучасні самохідні гаубиці – це надзвичайно маневрені бронемашини, з значним оснащенням – є артилерійський або ракетний комплекс, який може працювати в будь-який час доби, у сніг і під дощем. Захисні характеристики дивують, вона складається з броні, витримує динамічну, мінну, електромагнітну, ядерну та інші види атак.

Спори з приводу оцінки властивостей танків ведуться до цих пір і навряд чи вщухнуть. Лідери по виробництву намагаються обскакати один іншого. Кращими на сьогоднішній день є Корея, Ізраїль, РФ, США, Франція, Японія і Німеччина. Кожен виробник вигороджує і нахвалює своє дітище, вихваляючись його параметрами і наводячи вагомі аргументи на його користь.

    Але річна статистика незаперечна, вона розподілила наступним чином:
  • Американський «Абрамс».
  • Німецький «Леопард».
  • «Леклерк» з Франції.
  • Т-90А (Росія).
  • Останнім часом світовий військовий парк поповнюється не менш активно, ніж раніше, є гідні уваги новинки. Німеччина – «Леопард-2А6», США - М1А2 SEP, Ізраїль - «Меркава» Мк. 4, КНР - «Тип 96», Росія - Т-90А (М), Південна Корея – К2 і К1А1.

    Про ігри танки знають скрізь і все, хлопці, чоловіки і навіть дівчата. Шанувальники комп'ютерних розваг виділяють цей жанр. Свою популярність вони втрачати не збираються, хто відмовиться від такого крутого розваги. В іграх танки є все – динаміка і перестрілки, стратегічні дії, командні угруповання, розвиток і багато інших позитивних аспектів.

.
Ігри з мультфільмів