Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Татусеві дочки

Веселий, повчальний і легкий для сприйняття серіал присвячений великий і не зовсім звичайній родині. Мама п'яти дівчаток різного віку виявила легковажність і, піддавшись закоханості, втекла з відомим хокеїстом, залишивши свого чоловіка, психолога Сергія Васнецова виховувати їх спільних дітей. Так, йому допомагає живе по сусідству мама, але користь від неї є не завжди, так як озорницам не складно надурити бабусю.

Так ось татусеві дочки відправлять тебе прямо в світ невгамовних дівчат. Вони – рідні сестри і в чомусь схожі, але якщо розглядати кожну особу окремо, то стає відразу ясно, що спільного між ними мало – це один батько, будинок, прізвище і все. Однак героїням ніколи не буває нудно і самотньо, в їх квартирі рідко буває порожньо і тихо, і ти в цьому зараз зможеш переконатися.

Отже, наймолодша з сім'ї Васнецових Поліна з милим прізвиськом Пуговка. Вона ніколи не сидить на місці, обожнює свого плюшевого ведмедя, а всі навколо без розуму від неї. Вона цим успішно користується і завжди отримує все, чого хоче. Коли почнеш проходження місій з татовими доньками, то можеш і до Женьці приєднатися. Ця спортсменка не дасть вам занудьгувати. Та й спілкування з розумною Галиною Сергіївною також піде на користь. Ну а Машка і Дашка навчать тебе модно одягатися, розбиратися в хлопцях і багатьом іншим жіночих штучок. Так що не витрачай час і швидше починай розважатися в цій строкатій компанії.

.
Ігри з мультфільмів