Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Том і Джеррі

Хто не знає Тома і Джеррі? Напевно, не існує на планеті людей, які не люблять цю веселу парочку. Герої весь час воюють між собою і щось ділять, кожна їхня сварка перевертає будинок догори дном, вони з легкістю можуть влаштувати погром і наробити багато шуму. Але саме їх неслухняне витівки смішать глядачів і змушують щиро посміятися. Тепер симпатичних персонажів можна побачити не тільки в мультсеріалі, адже є ще й ігри Том і Джеррі, які є не менш барвистими і цікавими.

Том і Джеррі з'явилися досить давно. Мультфільми про пригоди кота і мишеняти Джозеф Барбера і Вілліам Ханна малювали протягом 27 років – з 1940 по 1967 рік. Ця картина аж 7 разів ставала кращим анімаційним фільмом за версією кіноакадемії США. При появі й поширенні телебачення мультик про винахідливого кота і пронозливого мишеняти побачили глядачі всього світу. Це веселе шоу швидко заслужило визнання і знайшло мільйони шанувальників. Не даремно адже сьогодні ігри Том і Джеррі вважаються одними з найпопулярніших за всю історію анімації.

Якщо ви хочете опинитися в самій гущавині подій, пропонуємо грати в Том і Джеррі. Тут ви зможете стати на бік улюбленого персонажа і допомогти йому у боротьбі з противником. Пориньте в яскраві пригоди разом з всесвітньо відомої парочкою!

.
Ігри з мультфільмів