Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Томас і його друзі

Чух-чух-чух...Це ігри Томас і його друзі мчать по рейках до вашої станції. Сподіваємося, ви знайомі з Томасом? Це самий милий паровозик у світі. Мільйони дітей не можуть відірватися від телевізора, коли там з'являється цей персонаж.

Не багато знають, що народився він на світ у далекому 1943 в качествте малюнка від руки, зробленого Вілбером Одрі. У той рік його дитина захворіла на кір, і турботливий татусь заради дитячого розваги придумував пригоди на залізниці, записував їх, і робив ескізи поїздів з різними іменами і особами. В результаті таких історій та малюнків було так багато, що Уїлбера зібрав книгу, а пізніше продав права на екранізацію режисерові-документалісту Брітт Олкрофт. І вже в 1984 діти Великобританії дізналися, хто такий Томас і його друзі.

По сей день для маленьких глядачів виходять ці мультфільми про паровозиках, що розповідають про життя залізничних персонажів. Всього їх одинадцять: Томас, Джеймс, Персі, Генрі, Емілі, Гордон, Едвард, Тобі, Дак, Дизель і Дейзі. Також там є персонаж-людина – Товстий інспектор. Всі поїзди мають свій вигляд, призначення і характер. Вони працюють, грають, сваряться і сміються.

Маленькі шанувальники обожнювали грати з Томасом і його друзями у вигляді дерев'яних іграшок, а тепер це можна зробити на комп'ютері за допомогою програми для iOS і Android. Подорожуйте по залізниці, знайомтеся з новими друзями і допомагайте подолати труднощі. Ігри Томас і його друзі порадують діток зустріччю з кумедними паровозиками.

.
Ігри з мультфільмів