Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Тотал Спайс

Історію трьох симпатичних дівчат – Кловер, Алекс і Сем тобі розкажуть гри Тотал Спайс. Живуть ці красуні в престижному районі під назвою Беверлі Хіллс, але вони не просто ходять по кафе і пляжів, а займаються секретної діяльність, так як перебувають на службі у Всесвітній Організації по Захисту Людей. Деколи героїням дуже хочеться зайнятися шопінгом, погуляти в парку або сходити на вечірку, але доля агента така, що часу на такі справи дуже мало. Іноді Джеррі викликає юних леді в найнесподіваніші моменти, руйнуючи всі їхні плани. Однак порятунок людства – місія надзвичайно важлива і заради неї можна відкласти всі інші турботи. І лише коли всі завдання виконані, можна знову повернутися до безтурботного і гламурного життя на Беверлі Хіллс. Якщо ж ти хочеш отримати парочку нових шпигунських завдань, тоді пропонуємо тобі подивитися гру Тотал Спайс.

А зараз ми ближче познайомимо тебе з основними дійовими особами ігри Тотал Спайс, ця інформація буде корисною і точно стане в нагоді. Першою в нашому списку йде Саманта або просто Сем, у неї довге волосся рудого кольору та зелені очі, вона обожнює стильну одяг і відрізняється чіпким розумом і кмітливість, багато читає, займається спортом і любить прогулянки. Кловер – білява леді, трохи дурнувата з типовими пристрастями і бажаннями. Найбільше часу присвячує своїй зовнішності і флірту з симпатичними хлопцями, але все це не заважає їй бути хорошою шпигункою і справа для неї завжди залишається на 1м місці. Ну і, звичайно ж, Алекс – пекуча брюнетка з карими очима, прихильниця атлетики і футболу, не розуміючи пристрасть своїх подруг до сучасних гаджетам і яскравим шмоткам.

Крім головних героїнь Тотал Спайс тут є Джеррі – начальник організації, GLADIS – машина, заправляли всім процесом, а також однокласники дівчат і їх друзі. Ой, забули згадати лиходіїв: у перших рядах у нас Хельга фон Гегген, Джеральда Терренс і Бугі Гас та багато інших негідники, з якими ти ще неодмінно стикаєшся.

.
Ігри з мультфільмів