Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Трансформери

За повною пригод і битв життям мешканців Кібертрона ось вже кілька десятків років стежать шанувальники кіно і мультиків в жанрі «фантастика». Улюблені високотехнологічні персонажі давно стали справжніми перекочували з екранів в ігри Трансформери. Їм притаманні ті ж характеристики і риси, придумані авторами коміксу.

Це кіборги, створені з урахуванням новітніх технічних і наукових розробок, але головним їх відмінністю від інших механізованих аналогів є наявність подібності людської душі, названої «іскрою». В іграх Трансформери на ПК, як і в анімаційному серіалі, вони перевтілюються з антропоморфного, тобто – людиноподібного, або схожого на тварин обличчя в транспортний засіб, літак, збройову встановлення та ін. У такій трансформації відсутня магія, а використовується виключно механіка. Завдяки цьому прийому кожен з хлопців має персональне «альтер-его» - пристрій, що отримується в результаті перетворення.

Літопис світу в грі трансформери?
Колись квинтессоны – корінне населення планети Кібертрон – задумали створити собі робототехнічних помічників. Навіщо докладати фізичні зусилля і вирішувати подібні труднощі, якщо з ними цілком справляється механізм? Пожвавлювалися вони энергоном – новооткрытым джерелом енергії. Головним його плюсом виявилася дешевизна, однак, виникли і побічні ефекти. У результаті необоротних експериментів у сконструйованих машин з'явилася свідомість...

Правда, таке відкриття анітрохи не збентежило творців металевих підлеглих, які продовжували відправляти їх на чорні роботи. Частина рабів, іменувалися автоботамі, застосовувалася в мирних цілях, а ось десептикони програмувалися на ведення воєн і навіть гладіаторських боїв, развлекавших їх власників. Але з плином часу роботи усвідомили, що управління господарів деспотично і бездарно. Піднявся бунт, і гнобителі були вигнані.

Автоботи і десептикони формувалися з ідентичних запчастин, але характери вийшли кардинально відрізняються, так що мирно співіснувати не виходило. В результаті утворилося два клану, між якими зав'язалося страшне протистояння. Воно і стало причиною зміни звичайних механізмів, що стали трансформерами. Знайшовши здатність до перетворення в інші пристрої, автоботи почали перевершувати десептиконів, у яких довго не виходило протистояти їм. Але потім лиходії зметикували, як звернутися в автоботів. З того моменту сили знову вирівнялися.

Конфронтація між расами триває без зупинки, і жодній стороні не вдалося здобути переможний перевагу. А шанувальникам залишається спостерігати за жахливими перипетіями і допомагати персонажам знищити суперників. Автоботи і десептикони на комп'ютер роблять нас учасниками страшної баталії, в якій добро беззастережно восторжествує над злими силами.

Мультик

Неймовірною популярністю Трансформери зобов'язані вийшов в Америці в 1984 році мультфільму. Перший сезон наробив стільки шуму, що весь світ буквально «з'їхав з котушок», а хвиля популярність досягла навіть меж колишнього СРСР, тільки приоткрывшем залізна завіса. Незважаючи на те, що ставлення до західних медійних продуктів ставилися з побоюванням, анимашка завоювала армію фанатів.

Сумарно вийшло чотири сезони, прем'єри яких транслювалися аж до 1987р. Але їх повторення і донині входять в програму телеканалів багатьох країн.

Початковий епізод оповідає про пошуки автоботамі енергетичних джерел, що привели на найдавнішу Землю, на якій вони і зберігаються деактивированными донині. Але в 1984-му на їх міжзоряному кораблі активізувався бортовий комп'ютер, який активізував воїнів і почав ремонтні роботи. «Прокинувшись», десептикони взялися за розкрадання земних ресурсів у спробах звернути їх у энергон. Таке варварське ставлення неминуче призвело б до глобального виснаження резервів і знищення людства. Оцінивши ситуацію, автоботи почали захищати справжніх власників Землі.

Другий епізод розповідає про триваючому протистоянні. Поплічники Мегатрона намагаються поневолити рід людський і примушують до непосильної праці по виробленню палива. Автоботи, якими керувати Оптмус Прайм, протидіють загарбникам.

Третя частина переносить глядачів на інші планети. Тут з'являється новий супротивник, що представляє небезпеку для обох кланів. Невідомо звідки виникають квинтессоны, яких залізні вартові прогнали зі своєї батьківщини після давнього битви, і роблять спробу повернути панівні позиції. Після останньої сутички вони трохи набралися досвіду і збільшили свою потужність. Перемоги над прибульцями вдалося домогтися простій людині – ні один математичний розрахунок або логіка не в змозі проаналізувати дії людської істоти, що керуються емоціями.

У четвертому продовження мультяшною історії боротьбі автоботів і десептиконів приходить кінець. Оптімус Прайм, який в минулих серіях примудрився померти і воскреснути, приводити своїх однодумців до тріумфу. Але все ж, ліквідувати суперників повністю ботам не вдалося. Поки що у всесвіті панує спокій і впорядкованість, але ворог, швидше за все, нападе знову.

Як зародилася легенда?

Цікавий факт: вперше трансформери побачили світ не з коміксів. Початковими персонажами були роботи, придумані виробником з Японії, а сама ідея перетворення в механічний організм була підхоплена і компанією Hasbro. Згодом, щоб розкрутити чергову серію, розробили віртуальні ігри Трансформери з впізнаваними дійовими особами.

Пробники не особливо приваблювали покупців, перетворювалися в конструкції, які не мали нічого спільного з війною. Як може стріляти, наприклад, аудіокасета? Дітвора не виявила інтересу до іграшок, які перетворювалися в нудні побутові предмети. Хлопчаки мріяли про войнушки, а маркетологи врахували побажання. Так додалися елементи мілітаризації, а продажі стрімко поповзли вгору.

Крім того, у вихідній версії і війни не було. Цивілізація машин розділилася на ботів і десептиконів у результаті дотепного повороту, що дозволило урізноманітнити сюжет.

Хто такі?

Повноцінної інформації про побут механізованих створінь немає ні в мальованих книжках, ні в іграх Трансформери. Але певні факти все ж таки відомі. Так, вони практично безсмертні. Можливість покінчити з ними, природно, існує, але жодного разу вони не вмирали власною смертю, досягши старості. З іржею сучасність навчилася справлятися мільйоном способів, і якщо корозії не підвладні звичайні авто, то високі технології захищені тим більше. У той же час хлопці відчувають біль – почуття, доступне лише живим створінням. А найважливіше – у них є своєрідна душа. Завдяки «іскрі» - унікальної енергетичної матерії, розміщеній в тіло бездушне зразка, він наповнюється життям і набуває індивідуальність.

На нашому сайті ми зібрали найбільш захоплюючі флешки. Ви влаштуєте запаморочливі гонки і візьмете участь у місіях на проходження, де потрібно розправитися з супротивниками за допомогою спритності і зброї. Цінителям більш спокійних розваг підійдуть пазли та розмальовки. Ви також знайдете ігри Трансформери на андроїд і прямо на телефоні або планшеті випробуйте свої навички в стрілялках, а ігри Трансформери на двох дозволять розважитися з приятелями.

.
Ігри з мультфільмів