Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Гри Tycoon

Наше життя має сенс, коли в ній є достатня кількість різноманітних пригод. З іграми Tycoon кожен зможе відчути себе в ролі магната і великого творця. Галузь діяльності можна вибрати самостійно, варіантів пропонується чимало. Випробуй свої сили в будь-якій сфері з запропонованих і постарайся скрізь досягти неабиякого успіху та результативності.

В яких взагалі відносинах знаходишся з економікою та її принципами? Якщо вмієш грамотно розпоряджатися коштами та наявними ресурсами, то поступово дійдеш до вершини бізнес симулятора. Всі події будуть розвиватися в реальному часі, тому допущені помилки доведеться виправляти на ходу.

Перша гра Tycoon була присвячена транспортної компанії і називалася Transport Deluxe. Геймер після запуску під своє пильне піклування отримував керівництво віртуальною організацією, що займається перевезеннями. Мова йде не тільки про транспортування вантажів. Перевозити належало людей, товари (у воді, повітрю, залізного полотна, звичайним трасах). Важливо правильно розподілити всі місії Tycoon і для кожної підібратися безпечний і швидкий маршрут, в тому числі і вигляд авто або літака.

На цьому обов'язки керуючого тайкун не закінчуються. Якщо вже почав кар'єру серйозного діяча на ПК, то доводь до кінця. Далі слід відстежити шлях пересування. Якщо станеться аварія чи інша неприємна непередбачена ситуація, то доведеться виплатити грошову компенсацію всім, хто постраждав і отримав збиток. Контролюй справність всіх рухомих одиниць і уважно вибирайте співробітників. Вони повинні володіти досвідом, кваліфікацією та хорошими рекомендаціями.

Прибуток у грі Tycoon вже потекла - не поспішай радіти. Не рекомендуємо одразу її тринькати і спускати на бажані поліпшення. Обміркуй всі пункти плану і виробляй корисні покупки. Не забувай вирішувати регулярно виникають завдання, їх перелік поповнюється.

Якщо тебе зацікавив захоплюючий симулятор тайкун, у нас є відмінна новина. Його можна завантажити безкоштовно, для цього є торрент. Причому, в мережі є варіації на російській, так що відсутність знань іноземних мов – не привід відмовлятися від захоплюючого проведення часу. Отже, деякі версії ми вже згадували вище. По мимо них є стратегії по створенню парку атракціонів, відкриття магазинів, ресторанів, автопарків і не тільки.

Щоб стати лідером вигаданого ринку, настроюйся добре попихтіти і викластися по максимуму. Отже, ласкаво просимо в 80-е, саме з цього періоду і розгорнеш свою історію. Вихідні матеріали відрізняються незначністю. Намагайся на всьому економити, щоб інтенсивно покращувати робоче місце. Вивчай з'являються технології, що-то винаходь. Розширюй штат, міняй офіси і, потайки від усіх, відкривай підпільні лабораторії.

Сюжетна лінія гри Tycoon 1.5 залежить від твоїх маніпуляцій і прийнятих рішень. Встигай одночасно прокачувати працівників, движки, здійснювати рекламу і відправляти зразки свого виробництва на популярні виставки. 30 років пролетять в комп'ютерному місті не помітно. І ось вже з гаражного роботяги, що ти перетворився на крутого ділка, ім'я якого у всіх на слуху.

Використовувати чіти для гри Tycoon не радимо, вони зроблять проходження нудним і позбавлять його чарівної інтриги. А ось таблиця з усіма досягненнями, уже з'явилися на рахунку і обіцяють в перспективі, полегшить орієнтування і розуміння, які кроки потрібно провертати далі. Тактовність, послідовність і акуратність – ті якості, які допоможуть сколотити капітал у Tycoon і заслужити повагу. Активуй їх і скоро примешься пожинати плоди своєї наполегливої праці.

.
Ігри з мультфільмів