Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Гри улитка Боб

Кумедний персонаж з ігор равлик Боб відрізняється непосидючим характером. Втім, пригоди він відправляється не за власним бажанням, але підсумком його пригод є пересування по території, де розставлено безліч складних пристроїв і небезпечних пасток. Впоратися з ними поодинці не здатний, тому без вашої участі не обійтися. В іграх равлик Боб потрібно допомогти йому правильно використовувати кожен механізм, зорієнтуватися в локації і подолати перешкоди скоріше. Простенький, але цікавий геймплей неодмінно сподобається дітлахам.

Взагалі, равлик Боб любитель авантюр. Йому більше до вподоби спокійне життя в затишному будиночку, чаювання з красивого сервізу і спостереження за пейзажем з вікна. Але що поробиш, якщо його постійно чекають неприємності? То йому доводиться вибиратися з-під екскаватора, який вчинив наїзд на бідолаху, то подорож лісовою стежкою заводить його в незнайому місцевість, то за таємничою машини він виявляється в пустелі. Ось і доводиться герою справлятися з сумними обставинами і досліджувати невідомі місця і відшукувати дорогу додому.

Звичайні комп'ютерні забави привчили нас, що супергерої обов'язково повинні бути вправними, стрімкими і накачаними. Але хіба врятувати світ по силам равлику? Цілком! Тому розробники ігор равлик Боб створили цього чарівного малюка, впевнено прямує до мети, минаючи здаються непереборними перешкоди. Так, швидкістю він похвалитися не може, але його кмітливість, позитивний настрій і хороша компанія з юних геймерів дозволять розв'язати будь-яку місію.

Багато веселощів з равликом Боб!

Основну аудиторію цих програм складає малеча, а й дорослі не проти побавитися і відволіктися від робочих буднів. Це не дивно, адже гри улитка Боб неймовірно яскраві і незвичайні.

Сьогодні налічується близько 10 частин з різними сюжетними лініями:

- У першій належить відшукати нове житло для молюска. Просувайтеся виключно вперед, ухиляйтеся від зіткнення з ворогами і намагайтеся не потрапити в яри, зрадницьки розташованих творцями на шляху.

- Друга дещо ускладнена і включає 25 місій. У равлика Боба є дідусь, від якого він отримав записку. Він задумав порадувати дідуся і особисто повзе до нього з візитом. Але в странствованиях йому потрібно пробратися крізь зарості в лісі і перемогти істот, наметивших напад на нього.

- Третя присвячена подорожі по спекотним землях Єгипту, а 20 рівнів приготували завдання і підступних ворогів, які заважають досягти мети.

- Четверта пов'язана з космічними пригодами. Всі знайомі нам сміливці спасували перед інопланетними злочинцями, а наш друг вистояв! Тільки він зможе розібратися в головоломках, вирішити всі задачки і дістатися на батьківщину.

- У п'ятій він закохався в популярну актрису, побачивши її зображення на плакаті. Він настільки зачарований її красою, що відправляється на пошуки зазноба, щоб постаратися завоювати її серце.

.
Ігри з мультфільмів