Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Умизуми

Нудних наук не існує, бувають погані вчителі. Це твердження з легкістю підтверджують Умизуми, ігри з якими представлені в даному розділі. Навіть таку серйозну науку, як математика, товариші з мультика перетворюють на захоплююче пригода. Завдяки Гео, Міллі і Бо, безліч хлопців у доступній формі пізнають ази арифметики, вчать цифри і геометричні фігури. Причому з персонажами з серіалу робити це зовсім не складно!

Команда з Умизуми живе в яскравому містечку Умі-Сіті. Тут героям зустрічаються різноманітні перешкоди, але з допомогою знань математики їм вдається подолати всі труднощі і вийти переможцем з будь-якої ситуації. Давайте знайомитися з веселою командою.

Гео – це тямущий шестирічний хлопчик. Він має здібності проектувальника, завдяки чому винаходить різні цікаві механізми і машини. Хлопець може зробити все, що завгодно. Але головне – звичайно ж правильні підрахунки.

Міллі – це чарівна молодша сестричка Гео. У неї досить незвичайні хвостики, так як завдяки їм дівчинка може вимірювати величини будь-яких предметів. Вона обожнює цифри, і навіть вбрання собі підбирає із застосуванням розрахунків.

Бот – це робот, який є близьким другом дітлахів. Мало, що він вміє транслювати уроки на вбудованому в тіло моніторі, так ще і руки у нього можуть приймати будь-який розмір і форму.

З такою допитливої компанією точно не доведеться нудьгувати! Якщо ви вже подивилися всі серії мультфільму про улюблених персонажів, а розлучатися з ними не хочеться, то можна приєднатися до дітей на цьому сайті.

.
Ігри з мультфільмів