Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Валлі

Добрий мультик про романтичних почуттях двох роботів з різних поколінь став відмінним приводом, щоб з'явилися аркади на дану тематику. Як би дивно це не звучало, але виявилося, що машини теж здатні на любов і сльози. З вигляду не примітний, трохи іржавий, але безмежно добрий персонаж довів усім, що зовнішність і сутність – це не головне. Саме тому сучасний і розвинений експонат Єва щиро полюбила цього «хлопчика».

Навіть практично повне тривалий самотність не зробило земної санітара черствим, він радів кожному дню, і якщо траплялося щось незвичайне, то був щасливий. Чого варта тільки його турбота про маленького рослині!

Зустріч з Євою кардинально змінила життя робота Валлі в кращу сторону, навіть не дивлячись на те, що йому довелося подолати купу випробувань і пережити хвилюючі емоції. У навчальних квестах ти навчишся у нього корисним речам. Розважальні квести пізнавального типу добре допомагають підняти настрій і дають можливість весело провести вільний час.

Пригоди залізного друга відрізняються і за сюжетом, і за завданням, так що нудьгувати не будеш це точно. А якщо хочеш успішно пройти всі місії, то доведеться напружити звивини і включити кмітливість. Готовий? Вперед, назустріч пригодам і новим відкриттям!

.
Ігри з мультфільмів