Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Вампіри

Вампіри, ігри з якими можна в даному розділі, вже не одне століття хвилює людську уяву. Містичні істоти, що харчуються кров'ю людей, що вперше з'явилися на сторінках роману Дракули. З того часу про ікластих лиходіїв було знято безліч фільмів, мультфільмів і написані сотні книг. Ви напевно чули про кінокартині Сутінки, в якій описується історія кохання вампіра Едварда і простої дівчини Белли. Серед сучасного покоління не менш популярний і Блейд – винищувач кровосисних монстрів.

Вампіри відносяться до антигероям, придуманим народною творчістю. Практично в кожній культурі згадується про страшних демонів, які встромлюють зуби в тіло жертви і живиться її кров'ю. Вампірів можна зустріти в слов'янському, американському, європейському та азіатському фольклорі. У стародавніх оповідях ці вони описувалися як рум'яні довговолосі істоти міцної статури з гострими нігтями і довгими іклами. Проте в сучасній культурі кровоссальні демони кардинально змінили зовнішній вигляд: худі, бліді, з короткими стрижками, захованими іклами і бояться денного світла.

З давніх часів люди вірили, що вампіра відлякує запах часнику, глоду, шипшини, а також різні релігійні приналежності: розп'яття, свята вода і чотки. Кровожерливі вбивці не могли перетинати проточну воду і не відбивалися в дзеркалах. За легендами, щоб остаточно знищити демона, необхідно було вбити осиковий кілок у серце, шлунок або ротову порожнину. Також застосовувався спосіб обезголовлювання або спалення мертвого монстра.

Якщо ви любите жахи і вас притягують похмурі історії, ігри Вампіри напевно вам сподобаються. Ви зможете зануритися в таємничу, іноді лякає, атмосферу легенд про кровососів.

.
Ігри з мультфільмів