Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри вибух плазми

Ігри вибух плазми – це відчайдушна сутичка, в якій необхідно не просто вистояти, але і захистити рід людський. Поціновувачів екшену чекає неймовірна сюжетна лінія і чудово продумана фізика. Вороги, оснащені надсучасною зброєю, чекають за кожним кутом, палаючи люттю і намагаючись розправиться з усім живим. Але вони серйозно помилилися, зв'язавшись з відважним морським піхотинцем, здатним на все, щоб врятувати людство! Ця ядерна суміш шутера і бродилки точно «зачепить» завзятих гравців.

Не допустіть вибуху плазми!

Ігри про вибух плазми – це чудові стрілялки. Охорона рідної планети – завдання далеко не рядова, а значить, солдату доведеться сміливо кинутися назустріч небезпекам. Як би не розвивався сюжет, зрозуміло одне – втриматися потрібно будь-якими методами і показати супротивнику, хто сильніший, вправніший і витривалішими. Але найважливіша місія – не дозволити бездумно використовувати плазму. Щоб зберегти цивілізацію, знадобиться докласти надлюдських зусиль. Всього один значний вибух – і планета розлетиться на шматочки.

Сміливцю належить не просто висадитися в чужому світі, але і чітко впорається з поставленим секретної завданням. До того ж, необхідно постійно збільшувати свою міць, розвивати бойові навички і миттєво розібратися в локації, незважаючи на абсолютно незвідану обстановку.

Управління і тактичні прийоми у грі

Орієнтир визначено, приступаємо до дії. Після висадки на незнайомій території, відразу озбройтеся і негайно відкривайте вогонь по супротивникам. Ліквідація ворогів – основна мета, що відкриває прохід на наступний рівень. Пересуванням персонажа керуєте клавіатурними стрілками або загальновідомим поєднанням WSAD. Стрільба здійснюється лівою клавішею мишки. Кнопки з цифрами знадобляться для зміни видів спорядження. Пам'ятайте: маневри робіть після ретельного огляду зони. Адекватна оцінка ситуації зайвою не буде.

Стаючи старше на рівень, обов'язково покращуйте характеристика героя в бродилки вибух плазми. Вони додають витривалості і точності при стрільбі. Чим частіше «прокачуватися» воїн, тим крутіше його вміння. До речі, будь-яку місію можна пройти заново – так ви отримаєте додаткові бали і апгрейд. Невелика хитрість: прицільне попадання в голову миттєво нейтралізує суперника. Не забувайте застосовувати логічні хитрощі – паліть не по самому ворогові, а по ємностях, де збереглося хоч трохи плазми – вона спровокує вибух, який суттєво зашкодить недоброжелателю.

У першій частині гри вибух плазми вибір амуніції обмежений, зате в нових версіях арсенал дійсно величезний. Випробовуйте базуки, кулемети, вогнемети – загалом, все, що можна гідно протиставити лиходіям. Енергія і запас здоров'я поповнюються шляхом знищення загарбників або знаходження прихованих ресурсів у ворожих лабіринтах. Існує думка, що шутери погано впливають на психіку дітвори з-за підвищеної жорстокості. Налаштування гри вибух плазми дозволяють звести до мінімуму появу на екрані крові. Суть не порушиться, зате сприйняття зміниться. Так само хочеться повідомити, що вже скоро вийде продовження гри, але точна дата виходу поки невідома

.
Ігри з мультфільмів