Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри війна

У той час як милі панянки намагаються бути ще гарніше і гортають модні журнали, хлопці прагнуть знайти силу і спритність, щоб мати можливість дати впевнену відсіч будь-якому ворогові. Причому значення має не тільки фізична, але і розумова завзятість. Так як для того, щоб здобути перемогу над суперником, мало просто добре йому врізати, необхідно розробити тактику ведення бою, щоб у нього не залишилося жодного шансу виграти. І якщо ти хочеш стати відмінним стратегом і тактиком, тоді гри війна в цьому тобі допоможуть.

Постарайся відстояти свою Батьківщину у віртуальному світі. Войнушки завжди привертали хлопчаків, саме тому вони з задоволенням дивляться фільми такої тематики, бігають по дворі з пластиковими автоматами і люблять грати у війну на комп'ютері. І в сучасний час, останній згаданий спосіб «відчути себе солдатом», став найпопулярнішим. Немає ризику отримати синяк або садно, можна приймати безпосередню участь, керувати процесом і віддавати накази.

Вибери придивилася гру війна, вона дасть можливість поринути в атмосферу бойових дій, навчить будувати план дій, оцінювати становище, сили супротивника, і приймати точні рішення. Нехай це все не по-справжньому, але пам'ятай, що від тебе багато що залежить і роби обдумано, стріляти влучно, бий наповал і тоді ніхто не встоїть. Стій за своїх товаришів стіною, ризикуй, вияви відвагу і тоді зможеш навчитися багато чому.

.
Ігри з мультфільмів