Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри винкс

Яскравий, барвистий зарубіжний мультфільм вже став улюбленим у багатьох сучасних дітей. Тепер з такими близькими персонажами – модними і стильними феями - можна поспілкуватися та подружитися. Ігри Винкс мають багато жанрів і дуже цікаві для юних чарівниць.

Героїв школи чарівниць можна розфарбовувати, показуючи дизайнерські здібності, виконувати логічні завдання, і навіть знаходити призи. Красунь так люблять модно і стильно одягатися, робити макіяж і хвалитися перед подружками!

Ігри винкс [Школа Чарівниць] - грати онлайн безкоштовно

завдання феї Винкс так само входить відвідування школи, як і в реальних дівчат. Тепер ви зможете допомагати їм, проявляти фантазію і піклуватися про їх оцінках. Але це не тільки розважальне дозвілля, де для фей приготовані забавні сюжети та різноманітні пригоди.

Грати в Винкс ще й корисно. Адже разом з героїнями серіалу можна вчитися, тим самим брагопрепятствовать поліпшення своїх навичок. Це оцінять мами і тата, так як всі батьки стежать за тим, чим зайнята дитина. Навчання в цікавій формі сприяє кращим результатами чада у розвитку і ставати справжньою розвагою для підлітка.

Дівчині буде приємно спілкуватися з феями Вінкс, які стали вірними друзями. Наша добірка ігор Winx дозволить вибрати той напрям у навчанні, яке принесе малюкові користь.

.
Ігри з мультфільмів