Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Вінні пух

Діти, напевно, не зможуть відповісти на питання, хто творець славного ведмедика. А сказати спасибі нам варто автору з прізвищем Мілн. Письменник придумав дві книги, присвячені цьому мишкові ще в 1926 і 1928 роках. А ось на екрани персонаж перенісся вже завдяки Діснею.

Вінні Пух виглядає добрим і нешкідливим, не дивлячись на те, що по суті-то ведмідь – це хижак, сильний, швидкий, спритний і грізний. Але слабкістю ведмедя є тягучий сік, який він готовий є діжками. У милого героя є веселі і вірні товариші, саме з ними він долає забавні і рухливі квести. Сам він особистість чуйна і він кине все, якщо допомоги потребує Тигра, Сова, Ослик, П'яточок або Крістофер Робін.

Яскравий і запам'ятовуються гри Вінні Пух і його друзі

Якщо у тебе є трохи вільного часу, то прямо зараз на нашому сайті відкрити гри Вінні Пух і п'ятачок. Повір, захоплюючі флешки затягнуть тебе у свій дивовижний віртуальний світ, барвистий і гостинний. Маленький ведмідь завжди знайде, чим зайнятися, його фантазії та кмітливості вистачає на те, щоб вигадувати круті розваги.

Що стосується флешок в цьому розділі, то всі вони досить цікаві, в процесі займешся збором жовтого меду, причому не вдвох з косолапым, стрибучий Тигра до вас теж приєднатися. Часом доведеться займатися перевезенням солодкого ласощі. Коли вдарять морози, сідай за кермо вантажівки і вези баночки в затишне тепле місце. Сам ведмедик точно не впоратися з керуванням машиною. Головне, не поспішати, у грі Вінні Пух можуть бути складності та несподіванки у вигляді вибоїн на дорогах і не тільки.

А ще геймерам з'явиться відмінний шанс бути присутнім усередині сновидіння Вінні Пуха. Нікого не здивує, що, згорнувшись калачиком під ковдрою він бачить сон про мед і хоче швидше до нього дістатися, а потім запустити лапку в горщик з довгоочікуваним частуванням. Але спочатку виріши логічну головоломку і проберись через заплутаний лабіринт з безліччю ходів.

Знаходимо вихід разом

Після цього приймеш участь в пригоді під назвою «Вінні Пух професор», там зіткнешся з різноманітними завданнями, і для їх вирішення потрібно поламати голову і напружити мізки, тоді все неодмінно вийде, і заробиш купу балів. Коли покончишь з цією місією, поспішай додому до Пуху, ураган побував у нього в гостях і навів там просто жахливий безлад, який треба в найкоротші терміни ліквідувати. Прибери в саду, допоможи зайчику і ведмежаті, вони за співучасть будуть щиро вдячні.

до Речі, згадаємо про ще однієї гідної уваги грі, Вінні Пух бажає зробити великі запаси нектару, щоб потім не переживати про те, що його комора спорожніє. Збирати продукт бджолиної роботи треба з сот, але для цього потрібно теж поворухнути звивинами. Комахи в смужку хитро все організували і вам не легко буде впоратися з труднощами.

.
Ігри з мультфільмів