Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Вогонь і вода

Ігри Вогонь і Вода – досить популярна розвага серед геймерів. Дана іграшка є багаторівневою, в ній потрібно вирішувати різні головоломки, проходячи таким чином перешкоди. Цікаве в цьому геймплеї те, що вирішувати загадки можна удвох разом з другом. При цьому один з вас відповідає за хлопчика, а другий – за дівчинку.

Гра забезпечить вам плідне заняття. Управління досить легке, зрозуміле для будь-якого віку. Перший геймер рухає Вогонь за допомогою стрілок на клавіатурі, другий же використовує клавіші W, A, D. Кожен рівень являє собою лабіринт. На старті хлопці знаходяться внизу будівлі. У процесі виконання завдань геймерам необхідно подолати всі перешкоди, щоб перемістити персонажів у верхню частину приміщення. Тільки так вони зможуть вийти через двері і потрапити на новий рівень.

Крім цього вам також потрібно знати і особливості героїв. Так, хлопчик Вогонь з легкістю пробігає через багаття, які трапляються у нього на шляху, а ось волога для нього смертельною, так як при попаданні в них герой згасне. Дівчинка Вода не боїться калюж, але при попаданні в багаття вона може випаруватися. Є у хлопців спільний ворог – це кислотні зелені калюжі, їх необхідно обов'язково перестрибнути.

У процесі проходження місій потрібно не просто огинати перешкоди, але набирати бали у вигляді червоних, синіх кристалів. Персонажі можуть брати кристали тільки свого кольору. Якщо вас зацікавило це розвага, приєднуйтесь до команди його шанувальників - починайте пізнавати світ Вогонь і Вода moz.com.ua.

.
Ігри з мультфільмів