Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Гри Володар кілець

Історія, придумана в середині двадцятого століття Толкієном – це не просто ще одна «казка» в стилі фентезі. Її по праву можна назвати глибоким і гідним твором, який займає високу позицію в своєму жанрі. Ця книга служить для читача не просто розвагою, вона наштовхує на досить глибокі роздуми над багатьма питаннями і темами. Гри володар кілець заслуговують на увагу хоча б з тієї причини, що створені за мотивами вищезазначеного бестселера.

І книга, і фільм, що оповідає про захоплюючі пригоди хоббітів, магів, ельфів, людей. Відважна команда чинить шалений протистояння Володарю Саурону і його продовжити велику місію можна в іграх володар кілець. Занурся в дивовижний світ Середзем'я, прийми участь в епічних і барвистих подіях,ігри саме для цього і створені. Завітай фантастичний світ, тут немає нічого неможливого, і найнеймовірніші легенди просто оживають на очах.

Ніхто не знає, чи припускав Джон Толкієн, що його трилогія стане однією з найпопулярніших саг у всьому світі. Але без сумніву, книга Володар кілець – це унікальний приклад боротьби добра і зла, від якого складно відірвати свій уважний погляд.

Гри володар кілець також повідають історію про повернення могутнього чарівного кільця в Мордор. Саме тут мешкають злісні і мерзенні орки, а також всі поплічники жахливого чарівника Сарумана. Цей персонаж готовий на все, лише б стерти з лиця землі всі мирні поселення гномів, ельфів та інших народців. Не варто дивуватися, що головним героєм гри є маленький і з вигляду беззахисний хоббіт Фродо, цей хлопчина в компанії своїх відважних і надійних друзів подолав усі перешкоди і труднощі. Складно уявити, яка доля його б чекала, їли б Арагорн, Боромир, Гімлі, Леголас і інші хлопці, не приєдналися до нього. Регулярні атаки Сарумана не зуміли збити їх з шляху, вони продовжували переслідувати свою мету і бажали обиться її будь-якою ціною, в іншому випадку, всьому живому прийшов би неминучий кінець. Варто також відзначити внесок світлого мага Гендальфа, даний персонаж теж буде фігурувати в іграх володар кілець. Чарівник неодноразово виручав Фродо і той йому за це був дуже вдячний.

Щоб дістатися до похмурого Мордора і кинути кільце в його лаву, гравцям доведеться пережити чимало битв і боїв, пройти через безліч пригод і випробувань. Постарайся у що б то не стало здобути перемогу над військом орків, допоможи об'єднатися в незламну армію всім гномам і ельфам, тільки їх спільні зусилля зможуть дати потрібний результат. Сарумана можна повалити, щоб досягнути цього в іграх і по праву станеш пишатися успіхом.

Володар кілець - сага, яка доводить, що для досягнення небезпечних цілей, краще з'єднувати сили з однодумцями. Якщо згуртуватися, то можна отримати єдиний шанс витримати жорсткий удар долі і не впасти перед ворогом. Готуйся з іграми володар кілець пройти незвичайний шлях від Шира до Ородруина, по дорозі зустрінеш безліч різних істот, як доброзичливих, так і не дуже. Подорож обіцяє бути непередбачуваним і незабутнім. Яскраві емоції від ігрового процесу гарантовані всім!

.
Ігри з мультфільмів