Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Вольт

Вольт – зірка телесеріалу

Пухнастий і чарівний песик по кличці Вольт не може не викликати симпатію, він сподобається і дорослим і дітям, зачарує своєю привабливістю і кмітливістю. Його добру і чуйну господиню звуть Пенні, вона стала зіркою популярного серіалу, який швидко обзавівся цілою юрбою шанувальників. Такого успіху вийшло досягти за рахунок таланту і досвіду режисера, а також завдяки унікальним здібностям собачки, використовуючи які він успішно бореться з жахливим і підступним Злом. У гри Вольт чимала кількість цікавих і захоплюючих місій, ось там-то наш персонаж і проявить свою майстерність, а геймер зможе відмінно повеселитися в чудовою мультяшною компанії.

Коли робітники кіношні будні закінчуються і працювати більше акторам немає необхідності, гримери, стилісти і костюмери розходяться по домівках. Головний персонаж теж має повернутися в звичайне життя, де він найбільш проста собака. Однак чотириногого друга такий поворот подій не влаштовує, він так поринув у свою роль, так зріднився з нею, навіть поза знімальним майданчиком відчуває себе супер героєм.

Супер герой

Жорстокий світ нікого не щадить, навіть маленьких дівчаток і без докорів сумління затягує їх в свої плани, от і Пенні опинилася у вирі неприємних подій, а наш друг в цей час був перенесений в чужій і зовсім незнайоме місто. Песик не вішає свій мокрий ніс і вирішив, що він повинен підлаштовуватися під чужі правила і врятувати свою кохану і беззахисну господиню. Відкинувши страх, побоювання і сумніви, малюк знову уявив себе на сцені і почав бавитися, тільки тепер не для публіки, а заради розв'язання дійсно серйозною і цієї проблеми.

Пригоди Вольта
Ігри з Вольт засновані на захоплюючому сюжеті крутого анімаційного фільму. І зараз не сценарист і не продюсер буде віддавати команди героям, а ти особисто. Разом з добрим білосніжним звіром потрапиш в неймовірні пригоди, наповнені непередбачуваними проишествиями і дивовижними пригодами з яких допоможе вибратися тільки спритність і вміння добре міркувати. В процесі проходження не губися, намагайся завжди адекватно оцінювати ситуацію і сильно не хвилюватися, так як у віртуальному світі завжди є можливість зробити другу спробу.

У грі Вольт більше не кіношний кабель, тепер він ближче до нас. Можеш не сумніватися, що сміливець завжди прийде на допомогу, немає завдань опинилися йому не по зубах, кожна халепа зрештою виявляється не такою вже й страшною. Стань близьким напарником сміливця, допоміг ай йому в кожній історії та заодно круто розважишся.

Хлопці чекають, коли ти вибереш яку-небудь аркаду і понесешься вперед на високій швидкості, станеш стрибати і злітати, покажеш чудеса маневреності і спритності. Запрошуй друзів, нехай вони теж приєднуються до Вольта.

.
Ігри з мультфільмів