Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Халк

Зелений, величезний і лютий... Ні, це не Шрек. Це дещо-хто крутіший! Герой коміксів Marvel, що народився в результаті серйозного опромінення – неймовірний Халк! Він дрімає всередині спокійного фізика Брюса Беннера, а прокидається, якщо вчений виходить з рівноваги. І краще в цей момент бути десь в іншому місці. Але замість того, щоб ховатися, ми пропонуємо вам побувати в шкурі цього гіганта. Халк на комп'ютері, також як додатки для iOS і Android, розважить вас і дозволять відчути в своїх руках нищівну силу мутанта.

Історію вченого-фізика написали Стен Лі і Джек Кірбі, а потім випустили її у вигляді коміксу The Incredible Hulk в 1962 році. Вона така вибухова, що вже майже 50 років продовжує збільшувати кількість фанатів. За цей час вийшло безліч книжок, ТБ-серіалів, фільмів і анімації. Зелений монстр встиг битися майже з усіма персонажами всесвіту Марвел.

А все почалося з того, що доктор Брюс Беннер при невдалому досвіді щодо створення гамма-бомби опромінився великою дозою радіації. Коли вчений відчуває негативні емоції, то перетворюється на величезне чудовисько, яке уособлює чисту лють. Проблема в тому, що його практично неможливо контролювати. Він швидко відновлюється, сила безмежна, може перестрибувати з материка на материк і дихати під водою.

Все це так захоплює юних і дорослих геймерів. Однак не варто забувати про те, що з-за статури учасник фантастичної четвірки досить неповороткий, і тому несе багато бід і руйнувань. Владі це не до вподоби, і дуже часто вони намагаються його ліквідувати.

Ігри Халк допоможуть вам вирішити для себе, він позитивний герой чи негативний. В них ви зможете використовувати всі суперздатності гіганта. Трощіть все навколо, карайте лиходіїв!

.
Ігри з мультфільмів