Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Хелло Кітті

Швидше за все, багато хто в курсі того, що батьківщиною мультяшною кішечки, якій присвячені ігри Хелло Кітті є східна країна Японія. Причому вона з'явилася досить давно, ще в 1974 році, просто популярності набула не відразу, от про неї майже ніхто і не знав.

Дякувати ж варто Сінтаро Цудзі, цей чоловік є власником компанії, що виробляє іграшки, саме на ній і була зроблена ця милашка, яка отримала ім'я Кітті. Сінтаро назвав її на честь кішки, згаданої в одному з творів Льюїса Керола. Через деякий час з'явилася приставка «Хелло», творці вирішили, що це привітання дозволить бренду стати більш привабливим і привітним.

Згідно з вигаданою легендою крихта з бантиком народилася недалеко від Лондона і святкує свої іменини вона першого листопада. До речі, ти в курсі, що є така традиція, дотримуючись якої вага і зростання будь-якого вигаданого персонажа вимірюється не в кілограмах, а в яблуках. Так ось ця красуня важить п'ять яблук, а зростання її три фрукта. Що стосується характеру героїні, то він у неї добрий і поступливий.

Міцну і щиру прихильність Кітті відчуває до своєї сестрички близнючки по імені Мімі. Разом вони ходять на прогулянки в парк, по магазинах, на навчання та в кіно. Крім цього, дівчинка обожнює готувати і краще за все у неї виходить печиво, а також яблучний пиріг, рецепт якого вона запозичила у своєї мами.

У школі ж вона віддає перевагу таким предметам, як музика і малювання, також добре і легко їй дається англійська мова. З цього можна зробити висновки, що кицька - творча особистість. Дізнатися ще більше про пухнасту леді ти зможеш, коли запустиш квест з Хелло Кітті. Її рожевий світ здивує тебе своєю затишністю і тобі не захочеться покидати!

.
Ігри з мультфільмів