Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Хеппі Вілс

Атракціони небаченої жорстокості стануть розважати учасників Happy Wheels. Віртуальне пригода «щасливі колеса» не дарма отримала настільки іронічна назва. Є чотири персонажі, кожен з них пересувається на своєму транспорті – дідусь використовує інвалідний візок, повна жінка візок з продуктового магазину, тато з маленьким сином – велосипед, а чоловік з офісу – сегвей. Не самі надійні і практичні способи транспортування були обрані для цієї аркади, але доведеться змиритися і спробувати пробратися через низку незабутніх випробувань і кровожерливих пасток. Головне – зберегти життя герою і тоді місія буде вважатися виконаною.

Коли натиснеш «старт» візьмешся до Happy Wheels, маєш шанс відразу починати остерігатися і остерігатися підступу. Іноді вже на початковій позиції буде чекати вибухівка, і ледь стронувшись з місця, твій герой виявиться розірваним на дрібні шматочки. Звертай увагу на всі предмети, навіть не підозрілі, часом із звичайної стіни можуть вилізти списи, а зі стелі частенько будуть сипатися величезні блоки і плити. Хеппі Вілс змусить тебе напружити і включити кмітливість на максимум спритність і моторність.

до Речі, навіть якщо спочатку у тебе не буде виходити, не варто опускати руки, в Хеппі Вілс є можливість перегляду відео свого проходження. Уважно вивчиш помилки, невірні кроки і зробиш висновки, а далі піде веселіше і активніше. Давай тільки не поспішати, час тут нічого не вирішує, а от відсутність руки або ноги засмутить персонажа. І якщо таки зважився випробувати себе в Хеппі Вілс, то не ігноруй поради і підказки. Подивися навчальне відео з Фростом або Юзей, і після цього сміливо ступай битися з пыточными машинами яскравою і незвичайною гри Хеппі Вілс.

.
Ігри з мультфільмів