Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Хлебоутки

Як думаєш, кого кликати Быдыщ і Ляп Ляп? Знайомі ці чоловічі імена, тоді ти, напевно, вже здогадався, кому саме присвячений даний розділ. Непосидючі і пустотливі персонажі – хлебоутки чекають, коли ж хтось із геймерів до них приєднатися, тоді сміливо можна буде з головою зануритися в нові подорожі з невідомим фіналом.

Для створення аркад цього жанру був узятий сюжет однойменного мультсеріалу. Різні рівні продовжують розповідати про пригоди нерозлучною парочки, що ті роблять щодня. Отже, коли запустиш гру хлебоутки, то опинишся в Уткограде, саме тут стануть динамічно розвиватися подальші події. Персонажі не тільки живуть у цьому затишному і гостинному населеному пункті, але і працюють у місцевій пекарні. Їх мета – розвозити свіжу і ароматну випічку.

Деякі подумають, що під час виконання такого доручення, навряд чи може відбутися щось незвичайне і класне. Насправді, хлебоутки будь-яку історію можуть перетворити в справжнє пригода, від якого і відриватися то не захочеться. Допоможи хлебоуткам успішно впоратися з їх обов'язками, квести якраз для цього і були створені талановитими веб-розробниками.

Веселі і емоційні флеш ігри хлебоутки припадуть до смаку і хлопчикам та дівчаткам, всі вони без сумніву вважатимуть віртуальний процес гідним уваги і без проблем зможуть розібратися з його вимогами і правилами. Тандем з двох нерозлучних товаришів готовий відправитися на пошуки пригод, але для початку необхідно заскочити в пекарню, щоб отримати чергове завдання. Після цього можна сміливо зручніше вмощуватись верхи на шустром вантажівці і рушати вперед. Не варто припускати, що робота хлебоуток нудна і монотонна, в ній повно динаміки і непередбачуваних поворотів. Уткоград – це ідеальне місце для Штанці Шлепа і Быдыща, їм тут комфортно і легко.

Не сумнівайся в тому, що хлебоутки зможуть подарувати гарний настрій та незабутні емоції. Готуйся до сміховинним колотнеч в компанії мультяшних героїв. Кожна місія – це порція веселощів і сміху, але не забувай і про основну задачу, потрібно виконати у що б то не стало. Хлебоутки дорожать своїм домом і не хочуть його втратити, тому сподіваються на вашу спритність і кмітливість.

.
Ігри з мультфільмів