Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Холодне серце

Історія про двох дівчат Анну і Ельзу користується приголомшливою популярністю серед красивої частини людства всіх віків. Вони такі різні і гарні, що кожна юна леді хоче бути схожою на когось із них. Таку можливість дарують дані забави, засновані на однойменному анімаційному фільмі.

Дісней зміг перетворити стару казку про злий Сніговій королеві в мультик про інфанту з дивовижною здатністю Ельзу і її молодшу сестру Анну. І як зазвичай показати це пригода в улюбленому всіма диснеївському стилі. У ньому є герої і негідники, любов і дружба переплітаються з трагедією і зрадою.

Але добро, на щастя, перемагає. Сюжет, як завжди, захоплюючий. Старша з дитинства вміє керувати сніговою стихією. Однак, навіть будучи дорослою, вона не навчилася повністю підпорядковувати собі цей дар. Не впоравшись зі своїм даром, Ельза занурює своє королівство Эренделл у вічну зиму. Тепер перед Ганною стоїть складне завдання – врятувати сестрицю і свою землю. Вона вирушає в небезпечну подорож. На шляху заводить друзів: сніговика Олафа і юнака Кристоффа. Вся ця компанія дружно добирається до мети, і Ганна силою свого кохання рятує Ельзу. Чари руйнуються, і в царстві настає довгоочікуване літо.

Все це можна пережити прямо зараз. Ігри Холодне серце пропонують вам допомогти двом сестричкам пройти разом всі випробування, перемогти лиходіїв і звільнити Эренделл від снігових пут. У цьому вам допоможуть Крістофф і Олаф, а також ваше завзятість, кмітливість і віра в перемогу. Особливо сподобається розважатися з персонажами мультфільму Холодне серце, звичайно ж, прекрасній половинці. Адже кожна дівчинка насправді принцеса.

.
Ігри з мультфільмів