Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Хот Вілс [Hot Wheels]

Захоплюючі гонки Хот Вілс
Серед шанувальників авто, гонок і все з цим пов'язане, багатьом добре відома така назва, як HotWheels, і тепер у нас на сайті захоплюючі флешки, присвячені даній тематиці. Ігри Хот Вілс, дадуть можливість не просто помилуватися розкішними автомобілями, випущеними під відомим на весь світ брендом, але і нададуть відмінний шанс прокотитися на швидких тюнінгованих тачках.

Кожен хлопчик, який обожнює швидкість і екстремальну їзду, прийде в захват від запропонованих віртуальних пригоди на дорозі. В іграх Хот Вілс його чекаю цікаві випробування, у них доведеться продемонструвати свою спритність, спритність і уважність.

Ігри Хот Вілс зацікавлять не тільки хлопчаків, не виключено, що знайдуться і дівчата, охочі покататися на маневреному боліді. Обмеження за віком відсутні, тому сміливо вибирай собі гонку за смаком з даного розділу і запускай її на своєму пристрої. А перш ніж стартувати, приділи час ознайомлення з правилами та умовами, адже у будь місії є свої певні цілі і завдання.

Кожен раз намагайся не тільки обігнати своїх супротивників, але і набрати побільше очок, саме їх кількість буде впливати на розміщення в турнірній таблиці, а ти ж хочеш роздобути шановний титул кращого і отримати в нагороду відмінну тачку для покатушек по комп'ютерним треках.

Історія появи і розвитку Хот Вілс

Бренд Хот Вілс з'явився в Америці і займався він тим, що випускав мініатюрні прототипи сучасних на той момент автомобілів, і використовувала компанія масштаб 1:64. Спочатку переслідувалася мета займатися випуском таких машин, які не зустрінеш у повсякденному житті, наприклад на полиці в кімнаті у звичайного хлопчика. У 1968 перші шістнадцять прототипів побачили світ, і одинадцять видів з них повністю спроектував Гаррі Бентлі Бредлі, цей знаменитий дизайнер і правда творив чудеса і його роботи заслуговували захоплення.

Першою стала популярною і викликала захват темно синя Camaro. Варто зазначити, що абсолютно всі випущені машинки відрізнялися унікальною конструкцією, в точності його оригінальну. Єдиною відмінністю було те, що дверцята не могли відкриватися. Для того щоб реалізувати таку можливість, довелося б задіяти багато нового обладнання.

З тих пір як на ринку є Хот Вілс, конкуренти істотно заворушилися, вони почали розвивати активну діяльність по удосконаленню свого виробництва. Тим не менш, жодна компанія не змогла добитися більшого успіху.

2007 рік ознаменувався виходом серії під назвою Modifighters, ця лінійка справді унікальна, адже всі її зразки в точності повторювали принцип і форму трансформерів, в тому вигляді, коли вони були не роботами і транспортом. Однак далеко не відразу модельки надійшли на ринок, прихильникам довелося трохи почекати, перш ніж вони змогли заволодіти шикарними Хот Вілс.

.
Ігри з мультфільмів