Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Як Приручити Дракона

Успіх мультика як приручити дракона
Один з найбільш яскравих, цікавих і зворушливих мультфільмів сучасності – це, безперечно як приручити дракона. Творці цієї картини постаралися на славу вона швидко зайняла лідируючі позиції в різних рейтингах. А у нас на сайті є відмінні ігри як приручити дракона, вони неодмінно порадують не тільки фанатів, але і просто любителів флешок.

Анімаційний мультфільм як приручити дракона розповів глядачам про незвичайну і вірну дружбу двох абсолютно різних створінь – юнаки Иккинга і Беззубика. Їх знаменна зустріч стала величезним кроком до змін у житті і одних, і других. Велика частина критиків залишила виключно позитивні відгуки, а касові збори перевершили всі очікування. З першого по останній день показу, зали кінотеатрів були наповнені, причому не тільки дітьми та підлітками, а й дорослими.

Історія молодого вікінга

Повчальний і в деяких моментах пізнавальний сюжет розповів, що потрібно ставитися з повагою і розумінням до всіх живих істот, навіть до тих, які на вигляд здаються грізними, небезпечними і непреступными.

Иккинг – підліток і син найвпливовішої людини в їх невеликому селі, розташованому на острівці Йолоп. Персонаж допомагав своїм односельцям відловлювати вогнедишних. І в один із днів, коли ціла зграя ящерів з крилами в черговий раз атакувала поселення, Иккинг відзначився. Раніше він не міг похвалитися особливою спритністю, навіть у звичайних дитячих іграх він завжди був в останніх рядах. І тут так вийшло, що дивак зміг особисто зловити дракона, прослывшего самим лютим.

Проте добити безпомічний поранене створення герой ігор як приручити дракона не зміг. Він почав доглядати за незвичайним вихованцем, і зауважив, що ящір теж до нього добре відноситься. Персонажі стали допомагати один одному і поступово їх відносини ставали все більш теплими й довірчими.

Якщо зважишся провести час у веселій мультяшною компанії, то зустрінеш не тільки Беззубика в ігровому процесі, але і його побратимів. Періодично буде з'являтися на екрані Астрід, Сморкалка, Рыбьеног, а також інші хлопці.

Віртуальний світ як приручити дракона

Сьогодні в інтернеті досить просто відшукати гри як приручити дракона, на нашому розважальному порталі зібралися найкращі з них. Ти зможеш без праці приєднатися до захоплюючих пригод і польотів Иккинга і Беззубика. Хлопці регулярно встряють у незрозумілі історії, з яких потім дивом виплутуються. Допоможи їм впоратися з усіма труднощами, запускай сподобалися ігри і відчуй себе вершником літаючого ящера.

.
Ігри з мультфільмів