Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Єдинороги

Мати свого вихованця мріють всі дітки, а з цим розділом на moz.com.ua вони зможуть завести собі віртуального фантастичного скакуна. Захоплюючі квести з парнокопитними створіннями урізноманітнюють дозвілля, подарують гарний настрій, яскраві емоції, дадуть можливість зануритися в казковий світ, навчать добрим вчинкам і розкажуть багато цікавих і дивовижних історій.

Коней з одним рогом завжди вважали містичними створіннями, зустрічати їх в життя нікому не доводилося. Але навіть картинки і гри з єдинорогом показують, які ж все таки ці конячки чудові. Не тільки малюки, а й дорослі, підлітки милуються шикарними холеными і ставними звірами. А аркади дають ще один шанс повеселитися в приємній компанії.

Варто також відзначити, що згадки про цих міфічних крилатих є в різних культурах по всьому світу, їхні зображення були знайдені в багатьох точках планети, в Індії, Греції і не тільки. Навіть такий відомий чоловік, як Арістотель, згадував у своїх записах. Тепер же в інтернеті є багато доступної інформації про міфічних коней, в тому числі і розважальні барвисті бродилки. Якщо ж вірити грецькими переказами, то єдиноріг був священним і протегував богині Артеміді, берегшей свою невинність. Є також маса інших цікавих легенд і їх без зусиль можна відшукати, а зараз приділи час ігор, вони також варті уваги.

до Речі, в мультиках і кіно також регулярно згадуються, наприклад, серіал «Поні-дружба – це диво» або «Останній єдиноріг». Флешки, розміщені у нас на сайті, зроблять тебе другом і помічником коней, ти станеш їх наряджати, вигулювати, розфарбовувати і не тільки. Можеш не сумніватися - це світ, де немає місця нудьзі і смутку. Переконайся в цьому на особистому досвіді прямо зараз і не пошкодуєш!

.
Ігри з мультфільмів