Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Yeti спорт

Аркади, які ви знайдете на цьому сайті, багато років розбурхує уми геймерів їх назва гри Йеті-спорт. Хто такий цей Єті? Якщо довіряти свідченням людей, які нібито його зустрічали, то це людиноподібна щось з м'язистим тілом, довгою шерстю білого або рудого кольору і масивною щелепою. Хто вірить, що він живе в дрімучих лісах або на засніжених вершинах гір. Звідси походить і його друга назва – Снігова людина.

Існує легенда, що він представник доісторичних часів, тобто це примат, який до кінця не еволюціонував. За словами очевидців, Єті дуже швидко бігають. Деякі стверджували, що ці істоти можуть навіть обігнати кінь або моторний човен!

Якщо вас зацікавила особистість цього легендарного персонажа, ви відкриєте для себе на moz.com.ua. Тут представлені найбільш популярні квести. Наприклад, ви зможете спробувати гольф з фламінго. Причому рожеві пташки служать для Єті ключкою! Допоможіть здорованю гарненько розмахнутися, і відправляйте м'яч у формі пінгвіна далеко за горизонт. На вашому шляху будуть зустрічатися різні перешкоди у вигляді дерев, слонів, жирафів і змій. Їх необхідно долати, щоб максимально просунутися вперед.

Також досить захоплюючою і веселою розвагою є метання пінгвінів, щоб останні проскочили між двома айсбергами. Гарний настрій вам забезпечено! Так що приєднуйтесь до команди Yetisports!

.
Ігри з мультфільмів