Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Юні титани

Життя і гри юних титанів
Наші герої живуть в одному будинку, як справжня згуртована команда. І їх пригоди відбуваються на території вигаданого містечка Джамп Сіті, саме тут персонажі побудували собі відмінну вежу, значних розмірів у формі величезної букви Т. Юні титани ведуть такий же спосіб життя, як і всі звичайні тінейджери, періодично влаштовують гучні вечірки, веселяться, ходять у кафе і парки. Зовсім рідко в компанії відбуваються сварки і непорозуміння, так як юні титани дружні і прагнуть до однієї мети – захищати і оберігати спокій свого рідного міста.

Якщо тобі цікава історія цих персонажів, то і гри юні титани сподобаються, адже вони певною мірою продовжують розповідати легенду про відважних підлітків. Побувай у віртуальному містечку і постарайся його врятувати від різних ворожих вторгнень і інших неприємностей.

Пригоди супергероїв підлітків

Робін разом зі своїми товаришами безстрашно кинутися в бій з небезпечними прибульцями, перший піде атакувати голодних зомбі, вылезших з-під землі, та зробить все, щоб не дати в образу місцевих жителів. Якщо у тебе є бажання стати почесним членом, тоді доведеться проявити себе в аркадах і пригодницьких квестах, вивчити Джамп Сіті вздовж і впоперек. Намагайся не тільки виконати місію, але й накопичити побільше бонусів.

Цілком логічно, що вдячне населення поважає і шанує юних титанів. Як же ще можна ставитися до відважним, безстрашним і самовідданою хлопцям. Причому вік абсолютно не заважає виконувати небезпечні завдання і битися з противниками. Досвід, згуртованість, спритність і кмітливість допомагають юним титанам. До того ж, у кожного титану є талант, і за рахунок унікальної здатності він може витворяти просто приголомшливі речі.

Команда юних титанів

Робін – лідер, який заслужено займає цю почесну позицію. Веселий хлопчина з почуттям гумору, іноді він занадто емоційний і запальний, але такий недолік йому можна пробачити.

Бист-бій і Кіборг – нерозлучна парочка.

Кіборг найстарший з юних титанів, він і володіє максимальною силою, тим не менш, міркує не завжди мудро і об'єктивно.

Бист-бій – ще той чарівний, з ним приємно спілкуватися і бути поруч, він завжди зможе знайти цікаву тему для розмов.

Рейвен - наймовчазніший з усіх, тому він і здається трохи таємничим і загадковим.

Старфайер – інопланетянка, яка потрапила не Землю якимось таємничим чином. Мила особа з рідкісним талантом.

.
Ігри з мультфільмів