Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Залізна Людина

Як відомо, дівчата – не затяті фани коміксів. Проте один зі світу Марвел вразив всю прекрасну половину людства у саме серце. Мова йде про улюбленця долі Тоні Старка, бронекостюм якого став популярним на весь світ. Тут ви знайдете програми для iOS і Android за участю цього персонажа, а також ігри Залізна людина.

Цей супергерой не потребує того, щоб його представляли. Він став світовим надбанням, і кожна людина знає про нього. Але якщо все ж хтось встиг забути історію це хлопця, то ми з радістю нагадаємо. Стен Лі придумав його ще в 1963 році. Тоні Старк – геніальний винахідник, промисловець, мільйонер, денді і обманець. Тим не менш, він не вибирав собі долю супергероя, обставини змусили його виживати. Після поранення, йому в груди довелося вставити спеціальний пристрій, що підтримує його життя. А щоб втекти з полону – створити спеціальний екзоскелет. По поверненні додому, він удосконалив свій костюм і почав використовувати його в благих цілях.

Для нашого покоління Залізна Людина – це, насамперед, герой однойменного фільму. Головну роль успішно зіграв Роберт Дауні-молодший. Ми бачимо персонажа самозакоханим і зухвалим, іронічним і дотепним, а також хоробрим і добрим. Йому присвячені комікси, фільми, мульти і навіть меми на просторах інтернету. Тут ми пропонуємо вам оцінити якість цих робіт.

Як і Тоні Старку вам необхідно буде використовувати всі можливості вашого розуму для досягнення поставлених цілей. Ви будете блукати, шукати, літати, рятувати, битися з ворогами і виплутуватися з пасток. Не забувайте також, що легендарний костюм – це не тільки броня, але і чудовий набір вбудованого небезпечного зброї. Проходження рівнів квестів Залізної Людини дуже захоплююче. Випробуйте весь арсенал героя – отримайте задоволення на мільйон доларів!

.
Ігри з мультфільмів