Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Жасмин

Веселе місто Аграба
В затишному, красивому і трохи таємничий містечку Аграба живе пустотливий хлопчина, звуть його Алладін, і в іграх Жасмин персонаж теж іноді буде миготіти. Цей злодюжка і хитрун володіє добрим серцем і ніколи не образить слабшого чи бідного. Юнак твердо впевнений у тому, що його попереду чекають захоплюючі і незабутні пригода, море цікавих подій і знайомств.

Варто також згадати про такого героя як Джафар, особистість приємною навіть з натяжкою назвати не можна. Підлий і підступний маг чоловік мріє заволодіти чарівною лампою, якій на момент володіє Алладін. Йому кортить дістати даний предмет, так як всередині нього живе могутній Джин, він в змозі виконати будь-яке бажання. Однак чаклуна не щастить у здійсненні його задумів, кмітливість і винахідливість хлопця і його друзів перевершує його власні навички.

Жасмин – дочка султана

Ці історії розкажуть детальніше про пригоди чарівної дівчини, її молодої людини, смішні мавпочки Абу і величезного синього Джина. Непосидюча компашка ніколи не сумує, хлопці постійно примудряються влипати в якісь халепи. Її тато – місцевий цар, просто волосся на голові рве від витівок своєї дочки і хоче посватати її якомусь багатію.

У нас на сайті розмістилися яскраві квести з казковою атмосферою східної, сподобатися вони більшою мірою повинні дівчатам, так як наряджати принцесу і робити їй макіяж – це точно не хлопчаче справу. Позитивні флеш ігри Жасмин перенесуть вас в дивовижний світ, наповнений романтикою і чарами, саме тут і зустрілася найкрасивіша парочка.

Навряд чи хтось стане заперечувати, що королева і її коханий відмінно виглядають разом. Обидва стрункі, смагляві і життєрадісні. Можна милуватися і захоплюватися ними. І не звертайте увагу на грубі слова заздрісників, вони просто бажають отримати ніжну принцесу з копицею чорних густих волосків собі в дружини.

Пригоди Жасмин

Ігри з Жасмин присвячені не тільки перевтілень цієї особи. Так, вона любить переодягатися, фарбуватися, накладати манікюр і зачіски. А чим їй займатися, поки її звужений носиться за черговим ворогом. Якщо хочеш дізнатися, які таємниці в своїй шафі таїть Жасмин, то просто вибери одну з одевалок і миттю перенесешься в гардеробну, де висять на вішалках різні сукні та туніки, накидки і легкі блузи з блискітками. Про прикраси з дорогоцінних металів і каменів можна навіть не згадувати, у модниці такого вистачає, її батько багатий і може забезпечити свою дитину найкращим.

Жасмин дружелюбна мадам і їй хочеться суспільства подруг, тому якщо тебе зацікавили бродилки з її участю, то можеш до неї сміливо приєднуватись, вона цього буде щиро рада і покаже не тільки свої наряди, але і замок, а також візьме на прогулянку.

.
Ігри з мультфільмів