Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Зла бабуся [Angry Gran Run]

Непосидюча бабуся в окулярах
В інтернеті безліч флешок не дає сумувати і можна щодня влаштовувати собі різноманітні розваги. Навіть досвідчений геймер розгубиться, побачивши кількість жанрів на нашому сайті. Ми поговоримо про дуже своєрідних, але цікавих іграх зла бабуся. Головна героїня готова в будь-який момент з головою кинутися у вир пригод, причому досить екстремальних.

Отже, зла бабуся опинилася проти своєї волі в психіатричній лікарні. Проте миритися з таким розкладом літня жінка не стала, в її голові миттю дозрів цілком реальний і здійсненний план втечі. Допоможи їй реалізувати і не переживай, відставати дивачка не буде, не дивлячись на свій вік, вона спритна і моторна.

Бабуся, злодії і гопники

Якщо ігри зла бабуся тебе зацікавили, то зараз пояснимо, у чому полягає основна мета даних пригод. Зроби так, щоб героїня пройшла успішно через всі перешкоди і не потрапила ні в одну з приготовлених пасток. Готуйся до несподіваних зіткнень з трубами, різними ямами, огорожами, мотузками, а також іншими неприємностями. Поступово, у міру проходження рівнів, процес буде ускладнюватися, підступи будуть більш витонченими і хитрими, потрібно постаратися, якщо немає бажання споглядати на екрані злощасну напис «кінець».

Розробники гри зла бабуся підключили фантазію і винахідливість, тому придумали для незвичайного персонажа купу історій. Їй доведеться зіткнутися з великим числом вічно мешающихся машин, з переслідуючими її докторами і санітарами. Треба не просто тікати від своїх ворогів, але і по дорозі ще підбирати монетки, їх у спеціальному магазині можна обміняти на маскувальні костюми, так можливість сховатися збільшитися.

Безстрашна зла бабуся зважилася підкорювати всі відомі світові столиці і запрошує спритних геймерів приєднатися до неї, це захоплюючій місії. Для того, щоб відкрилися додаткові персонажі необхідно назбирати якомога більше грошей, вони розблокують.

Ігри зі злою бабою

Починай дослідити міські вулички і давай стусани всім перехожим, які викликають сумнів або підозра. Саме за такі дії і стане нараховуватися максимальну кількість очок. До речі, пройдену відстань таки впливає на результативність, тому кожен залишений позаду метр піднімає тебе в рейтингу.

Деякі чоловічки з гри зла бабуся такі милі й привабливі, що хочеться поскоріше їх відкрити, а потім випробувати відразу на ділі. Адже з їх допомогою вийде такого накоїти, що всі лікарі прийдуть в жах. Зверни особливу увагу на ніндзя, зомбі і панду. Так звуковий супровід також весела і позитивна, зла бабуся переміщається під прикольну музику, вона піднімає настрій і підбадьорює.

Ігри зла бабуся припадуть до душі, як геймерам, так і початківцям хлопцям в цьому питанні. Хороша атмосфера і приємні емоції гарантовані всім геймерам. Тут немає часу для неробства, потрібно постійно діяти і робити кроки.

.
Ігри з мультфільмів