Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Злі птахи

Співробітники компанії Rovio Entertainment припускали, що їх проект angry birds стане таким успішним і популярним. Сьогодні важко зустріти користувача Android або iOS, не вміє стріляти з енгрі бердс. Забавні різнокольорові пернаті так полюбилися геймерам, що це спонукало розробників випускати нові версії. Так що зараз в інтернеті без зусиль можна відшукати гри злі птахи на різні тематики.

Основна задача в злі птахи не змінюється – є рогатка, з якої необхідно стріляти пташками по смішним зеленим свинкам, прячущимся за різного типу спорудами. Поступово у птахів відкривається все ширше «талантів» і їх можна застосовувати для того, щоб руйнувати конструкції хрюкающих тварин. Так що, в залежності від того, який забарвлення пір'я будуть видозмінюватися здібності пернатих.

Отже, якщо хочеш весело та цікаво провести дозвілля, то запускай цю динамічну головоломку і постарайся пройти всі її рівні. Якщо ти ще не в курсі, то запам'ятай, що сердиті птахи не просто так мстять поросятам. Справа в тому, що підступні зври вчинили підло і викрали яйця. За таке потрібно карати, тому швидше бери на себе управління рогаткою і починай розносити всі захисні споруди, щоб винищити поросят.

Врахуй, що так просто погані свині здаватися не будуть, і будуть з усіх сил захищати своє життя, тому тобі доведеться проявити кмітливість. Намагайся подолати кожен етап, використавши при цьому мінімальну кількість кидків, так зможеш заробити більше очок і піднятися на лідируючі позиції загального рейтингу. Включи кмітливість і покажи влучність, тоді успіх тобі гарантований.

.
Ігри з мультфільмів