Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Золотошукач

Кожен, хто цікавився історією, знає, що золотошукач – це людина з титанічною силою волі і незмінним бажанням швидко збагатитися. І хоча, нас вчать, що зовсім не в грошах полягає людське щастя, всі ми розуміємо, що без них теж живеться несолодко. Кохана дівчина може багато чого вибачити за дороге прикраса, маленька дитина переймається любов'ю за нову головоломочку, а літні батьки оцінять будь-яку матеріальну допомогу від своїх дітей. І нехай це звучить трохи аморально, проте потрібно визнати, що гроші роблять життя багато в чому приємніше і цікавіше.

У цьому були впевнені багато років тому ті, хто вирішив, що тепер він самий справжній мисливець за жовтим металом. Жага роздобути дорогоцінний метал для продажу всім нам зрозуміло. Ніхто з нас не вагався б, якби довелося вибирати – золотошукач ти чи пересічний клерк. І нехай не кожен готовий до такого тяжкого праці, однак всі хочуть розбагатіти. Кожна гра Золотошукач доступна для тебе на нашому порталі. Пропонуємо випробувати свої навички суворого здобувача в цих іграшках. Вони будуть цікаві як дітям, так і підліткам. Спробуй будь-яку іграшку – і золота лихоманка вже стане частиною тебе самого.

Хто такий золотошукач?
З початку 19 століття на просторах Північної Америки з'явилася загадкова хвороба. Вона передавалася повітряно-крапельним шляхом, через листи і розмови, з газет і чуток. Вона стояла в повітрі, забираючи у свій полон кожного, хто готовий був випробувати удачу. Авантюристи всього світу, інтелігентні вчені, бідняки і просто жаднюги караванами рухалися до Західного узбережжя, щоб стати черговим багатієм. Але гра, як показує коштувала свічок. Одне родовище за іншим відкривалося вздовж берега Тихого океану. Вони по черзі спустошувалися, залишаючи за собою не тільки вскопанные землі, але і цілі мегаполіси і добре розвиваються штати. Так, наприклад, як на дріжджах виріс місто Сан-Франциско і штат Каліфорнія. Кожен поважаючий себе сищик благородного металу знає, що це тяжка праця, наповнений небезпеками. Вони чекають на тебе як під час видобутку золота, так і після. Адже швидше способу збагатитися шляхом підняття золота з надр землі немає. Тому життя такого «шахтаря» сповнена ризиків і неприємностей. Ми ж пропонуємо в наших іграх спробувати себе в ролі золотошукача, усунувши при цьому найменші шанси бути ким-небудь скривдженим. Ти можеш просто відкрити гри Золотошукач на moz.com.ua і насолоджуватися приємними знахідками.

Проходження і процес
Ігри, де золотошукач відчайдушно здобуває золоту руду, чудово розважать кожного члена сім'ї. Крім того, така пригода підстьобне інтерес геймерів до історії і відкриє деякі таємниці ремесла. Користувачі дізнаються про різні способи видобутку золота, інструментах і хімічні властивості цього металу. Кожен віртуальний золотошукач оцінить всю тяжкість такої роботи і, можливо, жага легкої наживи, часто зустрічається у підлітків, злегка потухне. У цих квестах переможе тільки той, хто зможе виробити в собі моральну стійкість, волю і працьовитість. Справжній золотошукач володіє відвагою, безстрашністю, винахідливістю і колосальної енергійністю. Якщо ти відчуваєш в собі такі риси, то обов'язково запускай гру, щоб продемонструвати це собі і друзям.

на щастя, наші флешки позбавлені сцен насильства, а проходження рівнів зовсім не кровожерне. Тому батьки зітхнуть з великим полегшенням, адже проводячи час у ці аркади, малюк не перейме жорстокість або агресію.

.
Ігри з мультфільмів