Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Зомбі

Ця категорія нашого сайту розповість про те, що за вірус вразив населення планети, і що саме сталося з людьми. Через невідому інфекцію люди поступово перетворюються на кровожерних, тупих зомбі. Якщо не вжити рішучих дій, то незабаром Земля буде переповнений голодними монстрами і настане справжній апокаліпсис.

Тому надія тільки на сміливців, які зважилися битися з зомбі, щоб показати їм, де раки зимую В залежності від місії, в якості зброї може виступати як дробовик, так і металева бейсбольна біта, великий автомобіль або арбалет. Головне зупинити зомбі будь-якою ціною, позбавивши їх можливості вбивати мирних громадян.

до Речі, хотілося б відзначити, що не всі квести будуть примушувати тебе вбивати живих мерців. Часом ситуація буде складатися таким чином, що користувачеві доведеться приєднуватися до числа монстрів. Треба буде допомогти їм втекти з ув'язнення, яке для них влаштував старий, вижив з розуму професор. У будь-якому випадку, до всього що відбувається на екрані завжди необхідно ставитися з гумором.

Кожна гра зомбі – це нове гостросюжетне пригода, наповнене адреналіном і гострими відчуттями. Заплутані бродилки, непередбачувані аркади, прикольні бігалки і стрілялки, вибирай, що душі завгодно і проводь час з користю.

.
Ігри з мультфільмів