Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Зомбі проти рослин

Додаткову популярність компанія PopCap Games набула після того, як випустила свій проект рослини проти зомбі. Тебе теж приваблює оригінальна протистояння живих мерців і городніх культур? Тоді допоможи головному персонажеві захистити себе і свій будинок від жорстокого навали.

Як організувати проходження?

Вище ми вже згадали про те, що завдання геймерів полягає в оберегании сільського житла від нападу монстрів. Робити це необхідно не голими руками, автоматів і кулеметів теж немає. Зате є войовничі й відважні рослинні солдати. Вони – головні герої гри рослини проти зомбі. Щоб підключати їх до справи, накопич спочатку достатню кількість енергії.

Її дають соняшники, розмісти їх на крайній грядці і вчасно підбирай «сонечка», щоб завжди мати ресурси в запасі. А потім вже висаджуй воїнів, розставляй їх грамотно і спостерігай за результатом, ефективністю. Не знаєш, як правильно побудувати стратегію в грі рослини проти зомбі, подивися ролики з миникотиком, цей досвідчений хлопець дає слушні поради.

Зверни увагу, що всі зелені насадження володіють унікальними властивостями, і техніка боротьби з противником у них відрізняється. Одні стріляють, інші просто сповільнюють рух, треті підривають. Бродячі трупи теж не однакові. Вони не схожі зовні і по швидкості пересування, атакувальним маневрам. Стеж за ними і запам'ятовуй, з ким в іграх рослини проти зомбі проблематичніше возитися. Для хлопчиків розробити план наступу буде точно не в тягар.

Все у цієї іграшки є три локації. Побуваєш на газоні, даху і на задньому дворі. Останнє місце обладнаний басейном, для нього є нові підвиди захисників. Бій Plants vs zombies буде йти не тільки вдень, вночі доведеться також тримати оборону. Причому в темний час доби здійснювати це не просто, опускається туман і освітлення погіршується.

Режими рослини проти зомбі

Отже, садова війна представлена в різноманітних режимних аспектах. Всі вони будуть відкриватися по мірі просування вперед. Кожен рівень супроводжується нововведеннями, грати ставати важче. Приготуйся виконувати активні маніпуляції мишкою, якщо зібрався запускати програми на комп'ютері. На телефоні знадобляться кнопки або сенсорна панель.

Є нескінченний режим виживання рослини проти зомбі, головоломки, міні завдання і шанс приєднатися до лав зомбаков. Нудьгувати точно не доведеться, тому не прогав можливість скачати пригода на андроїд. Попутно створи свій «дзен-сад» і на його території рассаживай нові кущі і бутони, що приносять прибуток. Витрачай гроші на придбання поліпшень для Plants vs zombies.

Мова йде про супер потужному озброєнні, воно продається в крамниці Божевільного Дейва. Хлопець пропонує пристойний асортимент товару, вибирай бонуси і інструменти, вони стануть в нагоді надалі. Особливо якщо будеш воювати на планшеті. Волієш нечесні ходи? Тоді користуйся фішками з модами і чітами.

Довідник garden warfare

Коли закінчиш перший етап, отримаєш доступ до переліку рослинності з описами в грі рослини проти зомбі. Він називається Альманах і містить чимало корисних фактів. Палить з вікна радить гарненько вивчити. Для відкриття всіх бобових і бульбових, заверши кожну місію. Це не так складно, як здається, навіть для дівчаток це завдання цілком здійсненне.

Розблокувати всіх мертвяків важче. Найбільш старанні в грі Рослини проти зомбі і Єті зустрінуть, і Гіга Гарагнтюа. До речі, з Дилероном можеш дізнатися, як з цим громилом боротися. Вмикай кмітливість, без неї дістатися до фіналу не вийде. Не в ладах з англійською, відшукай варіант російською і полегшиш собі ситуацію. Не бійся ризикувати й експериментувати, дерзай!

.
Ігри з мультфільмів