Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Зоряні війни

Наукова фантастика завжди користувалася популярністю, причому цей жанр затребуваний не тільки в кінематографі, але і в інших сферах. Взяти, приміром, квести зоряні війни, які стали з'являтися в мережі після того, як однойменна сага вже з'явилася на екранах кінотеатрів і телевізорів. Шанувальники улюбленої історії про галактичні пригоди з задоволенням приєднувалися до вже відомим персонажам у віртуальному світі. Всі сім частин цієї саги знімалися в різні роки, і останні датуються вже двохтисячних роками, а значить суттєво відрізняються за якістю від попередніх. Тим не менше, кожна картина цієї серії, зроблена Джорджем Лукасом, займає солідне місце в світових рейтингах фільмів.

Важко сьогодні знайти такої людини, яка б жодного разу не чув про джедаїв, відважних і сильних воїнів, безстрашно б'ються з загарбницької Імперією, що зробила замах на всесвітню владу. Такі імена, як Люка Скайвокера, Дарт Вейдер і майстер Йоду у всіх на слуху. Та й про забавних Чубаку і Эвоки чули багато, як і про красиву принцесу Лею, кохану Люка.

протягом усіх частин герої Зоряних воєн проходять через безліч пригод, здійснюють безліч подорожей, долають мільйони світлових років і сміливо б'ються один з одним. Стань в один ряд з ними, відчуй себе повелителем світлового меча і розсікай з його допомогою підступних ворогів, ступивших на шлях зла і підлості.

Гра зоряні війни дає можливість поринути у світ космосу і міжгалактичних мандрів. Сідай за штурвал свого корабля, щоб направити його до далеких зірок, тільки будь обережнішим, тому що ворожі станції можуть перебувати де завгодно і атаки виробляють вони непередбачувано.

.
Ігри з мультфільмів