Ігри онлайн Ігри для дівчаток Ігри для дітей Ігри на двох

Ігри Зума [Zuma]

найгеніальніші ідеї та винаходи насправді виявляються дуже простими і зрозумілими, а ігри зума є яскравим доказом цього. По суті, немає нічого особливого в цьому квесті, адже існує чимало інших розваг з не менш цікавим і гідним сюжетом. Проте, нарівні з віртуальним футболом, боулінгом і більярдом стоїть саме гра зума, в ході якої необхідно стріляти з кумедною гармати жаби. Як показала практика таке цікаве заняття дуже популярно в офісних працівників. Коли занудьгував, можна відволікатися від рутини і без додаткової установки можна пройти всі місії. Дізнатися, які випробування, уготовані для самих спритних і влучних геймерів.

Коли будеш грати в зуму, не думай, що це так легко. Так, перші рівні досить прості і не вимагають якихось особливих умінь. Але повір, коли залишиш позаду пару-трійку етапів, то оціниш всю міць різнокольорових куль, не дарма ж вони так популярні серед досвідчених стрільців.

З цією флешкою не тільки весело проведеш час, але і зможеш влаштувати тренування своїх навичок. Вона змусить тебе «попотіти». Будь влучним, цілься, як снайпер, щоб кожен м'ячик досягав потрібної точки.

Вкорочував ланцюжок кожним своїм пострілом і не дай змійці пробратися до «печері» Zuma, адже це буде означати твоє поразку. Чим більше кульок в «вибитою» групі, тим краще, намагайся робити комбо, так як за них ти отримаєш додаткові очки і бонуси.

.
Ігри з мультфільмів